KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13977307
nr 1397 7307
Hans Fritzdorf
(1927-1990), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 12x25cm, yttermått inklusive ram: 32x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:54:07
250 kr